úterý 9. června 2015

Jak se stát hostem Venkovanek?

Sice už máme předprázdninový termín obsazený, ale třeba někoho z Vás zajímá, jak se stát naším hostem. Přinášíme tedy takový malý návod:

Jak se stát hostem Venkovanek

1) Jde o netradiční zážitek, na který jen tak nezapomenete. Jste zváni do soukromého prostředí, kde s Vámi u jednoho stolu budou sedět dvě hostitelky.

2) Dále se u stolu sejdete i s neznámými lidmi. Je také možné si zamluvit večeři jen pro vás a vaše přátelé, to nám ale oznamte dostatečně dopředu, abychom se pak domluvili na jiném termínu, než je vypsané aktuální menu.

3) Na FB do zpráv nám napište, že chcete svoji adresu přidat do maillistu. Zanechte nám svoji e-mailovou adresu a telefon. Popřípadě nám můžete psát na: venkovanky@centrum.cz

4) Na Vaši adresu Vám pak budeme zasílat pozvánku s menu
a termínem večeře.

5) Jde o to, že ke stolu zveme vždy pouze 6 osob, proto si svoji volbu, že se chcete stát hosty naší bytovky, dopředu rozmyslete.

6) Vaši objednávku bereme jako závaznou. V případě, že se nemůžete zúčastnit, nám dejte vědět nejpozději týden dopředu, anebo si za sebe nejděte náhradu.

7) Účast u stolu Venkovanek můžete dát svým blízkým také jako dárek. V tomto případě bychom se pak domluvili na předání  

dárkového voucheru.

-------------------------------------------------------------

Snažíme se vše připravovat jen z těch nejlepších a domácích surovin. Vše děláme v domácí kuchyni a věnujeme tomu dostatek času.
Vždy vybíráme od každého hosta příspěvek na menu.
V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktuje: venkovanky@centrum.czŽádné komentáře:

Okomentovat